AR KO ATŠĶIRAS IV68 KOKA PROFILS?

Koka logam ar konstrukcijas dziļumu 68 mm ir ļoti laba statika un tas nodrošina optimālu siltuma un skaņas izolāciju. Tie pārsteidz ar savu moderno un tajā pašā laikā estētisko dizainu un ir izgatavoti no šādiem koka veidiem: priedes vai ozola, Koka profili IV68 nozīmē energoefektīvu būvniecību, veselīgu dzīvesveidu un stilīgu atmosfēru un ir piemēroti dzīvojamo un komerciālo ēku celtniecībai, atjaunošanai un renovācijai līdz pat pieminekļu aizsardzībai. Koka logi ar IV68, pateicoties plānajai rāmja konstrukcijai, ienes interjerā vairāk dabiskās gaismas un piedāvā dzīves komfortu ar izsmalcinātu arhitektūru.

Profili ar īstu piļu līsti ( ūdens degunu) atbilst prasībām renovācijas un pieminekļu jomā un tajā pašā laikā atbilst mūsdienu prasībām komforta un siltumizolācijas ziņā. Rokturu pārsega krāsu (balta, matēts metals,matēts zelts, tumša bronza) ražotājs pieskaņo loga krāsai. Pēc izvēles vērtnes rokturi var izvēlēties loga krāsā. Ja logam ir piļu līste, metāla lietus aizsargsliede nav nepieciešama.

 

 

Koka logs ar termiski optimizētām starplikām telpā starp stikliem nodrošina augstas siltumizolācijas vērtības. Laikā, kad katru dienu pieaug enerģijas izmaksas, šī ļoti labā izolācija atmaksājas apkures izmaksās, un tā ir izdevīga maciņam un videi. Koksnes kā materiāla ekoloģiskās priekšrocības ir redzamas gan ražošanā, gan utilizācijā. Elementi ir īpaši ilgtspējīgi produkti ar pārbaudītas kvalitātes garantiju atbilstoši stingrajiem RAL un DIN kritērijiem.
Koka logiem ir spēja regulēt mitrumu. No vienas puses, koka logs uzsūc mitrumu, kad gaisa mitrums ir augsts. Savukārt koka logs mitrumu nodod arī sausajam telpas gaisam. Tas automātiski rada patīkamu telpas klimatu, kas nodrošina komfortu telpā un šī īpašība palīdz arī novērst pelējuma veidošanos uz sienām.